čeština  němčina  angličtina

O nás 

D&H Uničov s.r.o.

- firma vznikla v roce 1997. Začínala se čtyřmi zaměstnanci. Od počátku se věnovala výrobě nábytkových komponentů pro tuzemský a zahraniční trh. V roce 2003 byla vybudována nová provozovna v Uničově na Nádražní ulici, kde sídlíme dodnes.V současné době máme dvacet pět zaměstnanců a vyrábíme širokou škálu různých polotovarů a výrobků z masivního dřeva, dýhovaných překližek a kovolaminátů.

- nosným programem byla v počátcích naší práce výroba výplňových dřevěných mříží ze všech možných dřevin a v různých velikostech.V roce 2000  jsme zahájili výrobu nábytkových rolet s dýhovaným povrchem a o dva roky později se náš sortiment rozšířil o rolety s kovovým povrchem a o doplňkový program k montáži a instalaci do nábytku. Dnes dokážeme vyrobit roletu s různými druhy povrchu (umakarty, dýhy, pvc folie)   

Alternativní text Alternativní text Alternativní text

- po významné investici do výrobní technologie a skladovacích prostor  se nám otevřely nové možnosti ve výrobě profilových lišt, které mají široké uplatnění jako lišty okenní, soklové, nákližkové, lemovací, obrazové atd. Většinu výrobků jsme schopni dodávat i s povrchovou úpravou .

- v dnešní době firma disponuje výrobní plochou 600 m2 a skladovou plochou 2000 m2.

- v posledních letech jsme oslovili i koncového zákazníka prostřednictvím obchodní sítě dodavatelů nábytkových komponentů (Dřevotrust a.s., Kili s.r.o., Tilia s.r.o., Smako s.r.o., Naceva SK s.r.o.). V naší nabídce se objevily také nové výrobky – dřevěná madla, větrací mřížky nejrůznějších tvarů a typů, kabelové průchodky, stolové nohy.

- abychom mohli na Vaši objednávku reagovat co nejrychleji, máme nabízený sortiment z velké části trvale skladem. Ke každé objednávce přistupujeme stejně a snažíme se vyhovět  všem požadavkům. 

 

Alternativní text Alternativní text Alternativní text

 Dotace  EU

Pořízení technologie pro společnost D & H Uničov s.r.o.

CZ.01.2.06/0.0/0.0/16_059/0008140

Linka pro povrchovou úpravu dílců stříkáním pro dřevozpracující průmysl.

 

 

   

Ilustrační foto
Všechna práva vyhrazena - DH Uničov, s.r.o.
Copyright © 1998-2009
Grafický návrh